StoryChief (3.0.6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
