Story Chief (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು
