Story Chief (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Update
nn: Oppdater

en: Web services
nn: Nettjenester

en: Long text and summary
nn: Lang tekst og ingress

en: Term reference
nn: Taksonomireferanse
