StoryChief (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Tags
hu: Címkék

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Update
hu: Frissítés

en: Node settings
hu: Tartalom beállítások

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Long text and summary
hu: Hosszú szöveg és összefoglaló

en: Term reference
hu: Kifejezés hivatkozás
