StoryChief (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
