StoryChief (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Update
fi: Päivitys

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Long text and summary
fi: Pitkä teksti ja yhteenveto

en: Term reference
fi: Termiviittaus
