StoryChief (8.x-1.10) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Update
sl: Posodobitev

en: Web services
sl: Spletne storitve
