StoryChief (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Category
nn: Kategori

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Web services
nn: Nettjenester

en: Long text and summary
nn: Lang tekst og ingress
