StoryChief (8.x-2.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Tags
et: Sildid

en: Category
et: Kategooria

en: Node type
et: Postituse liik

en: Configure
et: Seadistus

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Long text and summary
et: Pikk tekst kokkuvõttega
