StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (65 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Core
az: Nüvə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Items
az: Elementlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Testing
az: Test

en: Document
az: Sənəd

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Contact settings
az: Əlaqə parametrləri

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Current revision
az: Cari təftiş
