StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (65 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Homepage
bg: Начална страница

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Quote
bg: Оферта

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Core
bg: Ядро

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Total
bg: Общо

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Comment
bg: Коментар

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Revisions
bg: Редакции

en: Items
bg: Новини

en: Authored by
bg: Написано от

en: Qty
bg: Кол

en: Price
bg: Цена

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: Calendar
bg: Календар

en: Note
bg: Бележка

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Contact settings
bg: Настройки на контакт

en: Apply
bg: Търси

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Ticket
bg: Заявка

en: Tickets
bg: Заявки

en: Quote settings
bg: Настройки на офертата

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Text format
bg: Текстов формат
