StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (151 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Currency
hu: Pénznem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Homepage
hu: Címlap

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Items
hu: Tételek

en: Authored by
hu: Szerző

en: Qty
hu: Menny.

en: Price
hu: Ár

en: Customers
hu: Vevők

en: Customer
hu: Vevő

en: Amount
hu: Összeg

en: Phone
hu: Telefon

en: Mobile
hu: Mobil

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Email format
hu: Emailek formátuma

en: Serial
hu: Sorszám

en: Desc
hu: Csökk

en: Invoice
hu: Számla

en: Invoices
hu: Számlák

en: Code
hu: Kód

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Stock
hu: Készlet

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payment settings
hu: Fizetési beállítások

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Manufacturer
hu: Gyártó

en: Quotes
hu: Idézetek

en: Calendar
hu: Naptár

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Sent
hu: Elküldve

en: Basic setup
hu: Alapvető beállítások

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Period
hu: Pont

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Product type
hu: Terméktípus

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Balance
hu: Egyenleg

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Document
hu: Dokumentum

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Credit
hu: Hitel

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Review
hu: Áttekintés

en: Add service
hu: Szolgáltatás hozzáadása

en: Contact settings
hu: Kapcsolat beállítások

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Information
hu: Információ

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Postal Address
hu: Levelezési cím

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Transaction type
hu: Tranzakciótípus

en: About
hu: Leírás

en: Report
hu: Beszámoló

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Ticket
hu: Jegy

en: Tickets
hu: Hibajegyek

en: Quote settings
hu: Ajánlatkérés beállításai

en: Customer settings
hu: Vevői beállítások

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Subscription type
hu: Feliratkozás típusa

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Add ticket
hu: Hibajegy létrehozás

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Payment type
hu: Fizetési típus

en: Billed
hu: Számlázva

en: Needs review
hu: Átnézést igényel

en: Archived
hu: Archivált

en: Submitter
hu: Beküldő

en: Sale price
hu: Akciós ár

en: No information
hu: Nincs információ

en: Add payment
hu: Fizetés hozzáadása

en: Reporting
hu: Jelentés

en: @code - @name
hu: @code – @name

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: An autocomplete text field.
hu: Egy automatikus kiegészítést ellátó szövegmező.

en: Author uid
hu: Szerző egyedi azonosítója

en: Processed text
hu: Feldolgozott szöveg

en: Computed date
hu: Számított dátum

en: The computed DateTime object.
hu: A kiszámolt időbélyeg objektum.

en: The text with the text format applied.
hu: A szöveg az alkalmazott szövegformátummal.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása
