StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (55 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Core
km: សំខាន់

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Items
km: ធាតុ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Code
km: កូដ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Contact settings
km: ​ការ​កំណត់​ទំនាក់​ទំនង

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
