StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (38 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Quantity
mn: Тоон

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Quote
mn: Иш татах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Code
mn: Код

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
