StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (99 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Item
tr: Öğe

en: Author
tr: Yazar

en: Currency
tr: Para birimi

en: Quantity
tr: Miktar

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Quote
tr: Alıntı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Time
tr: Zaman

en: View
tr: Görüntüle

en: Notes
tr: Notlar

en: Total
tr: Toplam

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Comment
tr: Yorum

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Items
tr: Öğeler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Qty
tr: Adet

en: Price
tr: Fiyat

en: Customer
tr: Müşteri

en: Amount
tr: Miktar

en: Phone
tr: Telefon

en: Desc
tr: Azalan

en: Invoice
tr: Fatura

en: Invoice settings
tr: Fatura ayarları

en: Code
tr: Kod

en: Stock
tr: Stok

en: Payment
tr: Ödeme

en: Payment settings
tr: Ödeme ayarları

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Backup
tr: Yedekle

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Period
tr: Nokta

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Balance
tr: Bakiye

en: Changed
tr: Değişti

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Document
tr: Belge

en: Documents
tr: Belgeler

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Contact settings
tr: İletişim ayarları

en: Submissions
tr: Gönderimler

en: Apply
tr: Uygula

en: Information
tr: Bilgi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Tickets
tr: Biletler

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Archived
tr: Arşivlendi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: An autocomplete text field.
tr: Otomatik tamamlama metin alanı.

en: Author uid
tr: Yazarın uid

en: Processed text
tr: İşlenmiş metin

en: Computed date
tr: Hesaplanan tarih

en: The computed DateTime object.
tr: Hesaplanan Tarih Saat nesnesi.

en: The text with the text format applied.
tr: Metin biçimi uygulanmış metin.

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
