StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (41 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: Homepage
af: Tuisblad

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Statistics
af: Statistieke

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Code
af: Kode

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Review
af: Hersiening

en: Contact settings
af: kontakverstellings

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Text format
af: Teksformaat

en: Unit price
af: Eenheidsprys

en: Master
af: Meester
