StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (17 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Contact settings
br: Arventennoù daremprediñ

en: About
br: Diwar-benn
