StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Author
gu: લેખક

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ

en: Author uid
gu: લેખક યુઆઈડી

en: Computed date
gu: ગણાંયેલ તારીખ
