StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (92 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Item
he: פריט

en: Author
he: מחבר/ת

en: Quantity
he: כמות

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Total
he: סך הכל

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Comment
he: תגובה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Items
he: פריטים

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Qty
he: כמות

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Serial
he: מספר סידורי

en: Desc
he: יורד

en: Invoice
he: חשבונית

en: Code
he: קוד

en: Stock
he: מלאי

en: Payment
he: תשלום

en: Payment settings
he: הגדרות תשלום

en: Note
he: הערות

en: Backup
he: גיבוי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: Document
he: מסמך

en: Documents
he: מסמכים

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Review
he: סקירה

en: Contact settings
he: הגדרות קשר

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Apply
he: החל

en: Information
he: מידע

en: Subscription
he: מנוי

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Billable
he: מיועד לחיוב

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Subscription type
he: סוג מנוי

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Submitter
he: השולח/ת

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: An autocomplete text field.
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
