StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Code
hy: Կոդ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
