StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (59 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Add Item
kn: ಅಂಶವನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Serial
kn: ಸರಣಿ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Backup
kn: ಬ್ಯಾಕ್ಅಪ್

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Business
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Domain name
kn: ಡೊಮೈನ್‌ ಹೆಸರು

en: Staff
kn: ಸಿಬ್ಬಂದಿ

en: Firewall
kn: ಫೈರ್ವಾಲ್

en: Recurring
kn: ಮರುಕಳಿಸುವ

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
