StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (103 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Homepage
lt: Svetainė

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Quote
lt: Kaina

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Core
lt: Branduolys

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Total
lt: Iš viso

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Revisions
lt: Versijos

en: Items
lt: Elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Email format
lt: El. laiškų formatas

en: Serial
lt: Serija

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Stock
lt: Atsargos

en: Owner
lt: Savininkas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment settings
lt: Mokėjimų nuostatos

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Balance
lt: Balansas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Credit
lt: Kreditas

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Service
lt: Paslauga

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Report
lt: Ataskaita

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Quote settings
lt: Kainos nuostatos

en: Customer settings
lt: Kliento nuostatos

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Add payment
lt: Pridėti mokėjimą

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Completed date
lt: Užbaigimo data
