StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (106 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Currency
lv: Valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Quote
lv: Citāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Core
lv: Kodols

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Comment
lv: Komentārs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Items
lv: Vienumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Email format
lv: E-pasta formāts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Code
lv: Kods

en: Stock
lv: Krājumi

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment settings
lv: Maksājumu iestatījumi

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Note
lv: Piezīme

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Period
lv: Periods

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Balance
lv: Bilance

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Testing
lv: Testēšana

en: Document
lv: Dokuments

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Contact settings
lv: Kontaktu iestatījumi

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Information
lv: Informācija

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Customer settings
lv: Klientu iestatījumi

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Submitter
lv: Iesniedzējs

en: No information
lv: Nav informācijas

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
