StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Items
ps: توکي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: - All -
ps: - ټول -

en: Text format
ps: متن بڼه

en: Author uid
ps: ليكوال uid
