StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (117 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Core
sk: Jadro

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Total
sk: Celkom

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Comment
sk: Komentár

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Revisions
sk: Revízie

en: Items
sk: Položky

en: Authored by
sk: Autor

en: Qty
sk: Množstvo

en: Price
sk: Cena

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Phone
sk: Telefón

en: Mobile
sk: Mobil

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Email format
sk: Formát emailu

en: Supplier
sk: Dodávateľ

en: Serial
sk: Sériový

en: Desc
sk: Zostupne

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Code
sk: Kód

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Stock
sk: Zásoby

en: Owner
sk: Vlastník

en: Payment
sk: Platba

en: Payment settings
sk: Nastavenie platby

en: Payments
sk: Platby

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Note
sk: Poznámka

en: Sent
sk: Poslať

en: Basic setup
sk: Základné nastavenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Parameters
sk: Parametre

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Balance
sk: Zostatok

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Testing
sk: Testovanie

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Credit
sk: Kredit

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Review
sk: Prehľad

en: Contact settings
sk: Nastavenia kontaktného formulára

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Apply
sk: Použiť

en: Information
sk: Informácia

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Service
sk: Služba

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Item type
sk: Typ položky

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Quote settings
sk: Nastavenia sadzieb

en: Customer settings
sk: Zákazníkove nastavenia

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Recurring
sk: Opakované

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Item ID
sk: ID položky

en: Text format
sk: Textový formát

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Payment type
sk: Typ platby

en: Purchase orders
sk: Objednávky

en: No information
sk: Žiadne informácie

en: Add payment
sk: Pridať platbu

en: Asc
sk: Vzostupne

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
