StratosERP (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Author
sr: Аутор

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Price
sr: Цена

en: Code
sr: Кôд

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Review
sr: Провера података

en: Text format
sr: Формат текста

en: Unit price
sr: Цена по јединици
