StratosERP (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (49 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Items
te: అంశాలు

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Code
te: కోడ్

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Contact settings
te: సంప్రదింపు అమరికలు

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Information
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Text format
te: వచన ఆకృతి

en: No information
te: సమాచారం లేదు
