Strava API (2.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Language code
bn: ভাষা কোড
