Strava API (2.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
