Strava API (2.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Url
sq: Adresa Url

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
