Strava API (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Exception
km: ករណី​លើក​លែង

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់
