Strava API (2.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: City
nn: By

en: Language code
nn: Språkkode
