Strava API (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Refresh
ca: Refresca

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Activity
ca: Activitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Pounds
ca: Lliures

en: Kilograms
ca: Quilograms

en: Feet
ca: Peus

en: Distance
ca: Distància

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Sex
ca: Sexe

en: Comment count
ca: Comptador de comentaris

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Athlete
ca: Esportista
