Strava API (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Text
jv: Teks

en: Created
jv: Digawé

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Comment count
jv: Jumlah komèntar
