Strava API (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
