Strava API (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: State
sr: Статус

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика
