Strava API (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Private
ur: نجی

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
