Strava API (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Private
lv: Privāts

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta

en: Manual
lv: Manuāli

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Changed
lv: Labots

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Feet
lv: Pēdas

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Comment count
lv: Komentāru skaits
