Strava API (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: State
sk: Stav

en: City
sk: Mesto

en: Manual
sk: Manuálne

en: Activity
sk: Aktivita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Pounds
sk: Libry

en: Kilograms
sk: Kilogramy

en: Feet
sk: Stopy

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Miles
sk: míle

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Kilometers
sk: kilometre

en: Comment count
sk: Počet komentátov
