Strava API (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Private
hr: Privatno

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Text
hr: Tekst

en: Created
hr: Stvoreno

en: State
hr: Država

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Kilograms
hr: Kilogrami

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Comment count
hr: Broj komentara
