Strava API (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
