Strava API (8.x-1.0-alpha4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
