Strava API (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Private
ar: خاص

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Refresh
ar: تحديث

en: Text
ar: نص

en: Created
ar: الإنشاء

en: Url
ar: المسار

en: State
ar: الحالة

en: Activity
ar: النشاط

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Comment count
ar: عدد التعليقات
