Strava API (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Private
cs: Soukromé

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: State
cs: Stav

en: City
cs: Město

en: Activity
cs: Aktivita

en: Changed
cs: Změněno

en: Pounds
cs: Libry

en: Kilograms
cs: Kilogramy

en: Feet
cs: Stopa

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Firstname
cs: Jméno

en: Lastname
cs: Příjmení

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
