Strava API (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Refresh
et: Värskenda

en: Text
et: Tekst

en: Created
et: Loodud

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Activity
et: Tegevus

en: Changed
et: Muudetud

en: Pounds
et: Naelad

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Feet
et: Jalad

en: Language code
et: Keele kood

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
