Strava API (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Private
vi: Riêng tư

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Country
vi: Quốc gia

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Text
vi: Văn bản

en: Created
vi: Tạo bởi

en: State
vi: Bang

en: City
vi: Thành phố

en: Manual
vi: Thủ công

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Pounds
vi: Bảng

en: Kilograms
vi: Kilogram

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Premium
vi: Cao cấp

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Flagged
vi: Đã đặt cờ

en: Comment count
vi: Số bình luận

en: Distance unit
vi: Đơn vị khoảng cách
