Strava API (8.x-1.0-alpha7) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
