Strava API (8.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Private
gl: Privado

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Text
gl: Texto

en: Created
gl: Creado

en: State
gl: Estado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Exception
gl: Excepción

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Speed
gl: Velocidade

en: Flagged
gl: Marcado

en: Comment count
gl: Conta dos comentarios
