Strava API (8.x-1.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Created
ast: Fechu
