Strava API (8.x-1.0-alpha7) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Refresh
ka: განახლება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Url
ka: ბმული

en: Language code
ka: ენის კოდი
